نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی

نکاتی برای طراحی دکوراسیون داخلی را در این قسمت برای شما قرار داده ایم که می توانید از آن ها برای چینش دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

باید در نظر داشته باشید که طراحی دکوراسیون منزل یک عمل حرفه ای بوده و نیاز به مختصص دارد و چنانچه حساسیت بالا روی دکوراسوین منزل خود دارید می توانید از متخصصان تیم بهاران برای مشاوره و طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

بزرگنمایی در دکوراسیون داخلی

برای خانه های کوچک و محدود بسیار حیاتی است که بزرگ به نظر بیایند و فضای خانه را بزرگتر جلوه دهند به همین منظور برای بزرگنمایی می توانید از آینه های تمام قد و بزرگ استفاده نمایید و آن ها را در معرض دید قرار داده مثلا آن ها را در هال یا راهرو گذاشت ؛ این امر سبب می شود تا فضای خانه بزرگتر به نظر بیاید.

بزرگنمایی در دکوراسیون داخلی

پرده ها در دکوراسیون داخلی

همواره سعی کنید از پرده های کوتاه استفاده نکنید. استفاده از پرده های کوتاه جلوه بدی به خانه شما می دهد و باعث می شود تا از اصول اصلی دکوراسیون دور شوید. برای همین همواره سعی کنید تا از پرده های بلند که تا کف اتاق کشیده شده اند استفاده نمایید. این امر نمای بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید.

رنگ آمیزی دیوار ها در دکوراسیون داخلی

سعی کنید تا حد امکان به رنگ سفید اولیه دیوار ها تکیه نکنید و همواره دیوار ها را با رنگی غیر از سفید رنگ آمیزی نمایید و آن را مشابه به پالت رنگی و سبک دکوراسیون خود انتخاب نمایید و حد الامکان از رنگ های همسان به جای رنگ های متضاد استفاده نمایید.

رنگ آمیزی کابینت ها در دکوراسیون داخلی

کابینت ها جزو مهم ترین و البته در معرض دید ترین قسمت های یک آشپزخانه می باشند و لذا نحوه ی به نمایش گذاشتن آن ها بسیار حائز اهمیت است . برای کابینت ها سعی کنید قسمت های بالا و پایین کابینت را به رنگ مختلف قرار دهید . مثلا کابینت بالا رنگ سفید و کابینت پایین رنگ کرمی و یا به صورت یک در میان قفسه های آن را رنگ آمیزی نمایید.

تزئین شومینه در دکوراسیون داخلی

شومینه ها یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه می باشند و لذا باید تزئین آن ها دقیق و مطابق سبک طراحی دکوراسیون منزل باشد.

با توجه به نظر دکوراتور ها بهترین وسیله برای تزئین شومینه استفاده از قاب عکس می باشد . پس بهتر است که در قسمت بالایی شومینه ها عکس ها و تابلو هایی متناسب با دکوراسیون خود قرار دهید تا زیبایی آن چندین برابر شود.

این ها تنها بخش کوچکی از قوانین و نکات ریز طراحی دکوراسیون یک خانه می باشد . باید در نظر داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی امری پیچیده و نیاز به تجربه و مهارت دارد ولذا اگر می خواهید بهترین طراحی را برای دکوراسیون خانه یا بازسازی ساختمان خود انجام دهید می توانید از متخصصان گروه بهاران استفاده نمایید.

پرسنل آموزش دیده و با تجربه گروه بهاران برای هر خانه ای یک طراحی منحصربفرد انجام میدهند تا برای همیشه محیط زندگی شما ویژه بماند!

/ / بلاگ