طراحی مسکونی در واقع سعی در بهبود تجربه راحتی در خانه می باشد که توسط شرکت طراحی دکوراسیون داخلی بهاران انجام می پذیرد.

موارد طراحی مسکونی

طراحی اتاق خواب ، طراحی آشپزخانه ، طراحی حمام و سرویس بهداشتی و در کل تمامی قسمت های مختلف مسکونی قابل طراحی می باشد.

ما برای انجام پروژه ها از تیم حرفه ای طراحی مسکونی و تیم اجرای قوی با متریال با کیفیت بهره می بریم.

طراحی اتاق کودک

تیم طراحی ما درک کاملی از طراحی مسکونی دارند ، جزئیات و احساسات نقش پر رنگی در نحوه طراحی دارند ، مثلا طراحی اتاق کودک با توجه به روحیه ظریف کودکان تبحر و تجربه زیادی را می طلبد در عین حال طراحی اشپزخانه با توجه به حساسیت و دقت کدبانو باید کاملا بهینه و درست طراحی شود.

طرح اتاق کدک

از آنجا که خانه محلی برای رسیدن به آرامش و اتاق خواب خصوصی ترین قسمت در طراحی مسکونی می باشد ، این مکان باید طوری طراحی شود که نهایت آرامش و کیفیت را به ارمقان بیاورد.

طرح اتاق خواب

انتخاب رنگ ، نوع متریال و طراحی مسکونی به شدت حساس و حتی یک کاستی می تواند کل پروژه را با مشکل جدی رویرو کند ، از این رو شرکت طراحی مسکونی بهاران با تکیه بر متخصصین این بخش ، بالاترین سعی خود را در طراحی مسکونی و اجرای آن قرار می دهد تا نام خود را سالیان سال مثبت به نمایش بگذارد.

مشاوره طراحی مسکونی

طرح اتاق خواب حرفه ای

یکی از نکات مهم در طراحی مسکونی اعمال نظرات کارفرما در فرایند طراحی مسکونی است ، به این معنی که در هنگام مشاوره طراحی مسکونی تیم طراحی و ایده پردازی ما در بهاران به دقت رویا های شما را گوش می دهند و سپس در هنگام طراحی مسکونی تمامی نظرات شما را در طراحی پیاده سازی می کنند ، این امکان وجود دارد طرح نهایی با تایید شما مشتری گرامی بصورت سه بعدی انجام شود تا شما درک بیشتری از چیزی که قرار است به وجود آید به دست آورید.

محوطه سازی در طراحی مسکونی

از آن جا که برخی از پروژه های طراحی مسکونی دارای فضایی جهت محوطه سازی هستند، این امکان وجود دارد در هنگام طراحی مسکونی محوطه سازی نیز انجام شود.

بازسازی ساختمان

طراحی مسکونی گاهی با گذشت مدت زیاد استفاده از خانه های قدیمی انجام می شود ، مثلا ساختمان های قدیمی با توجه به استهلاک متریال دچار افت کیفیت و کارایی شده اند یا با تغییر جمعیت افراد خانواده و افزایش سن آن ها و یا حتی اضافه شدن فردی کم سن تر به خانواده ، نیاز به مکانی مطابق با نیاز های خانواده بیشتر احساس می شود ، از این رو مقرون به صرفه ترین حالت ممکن به جای جابجایی خانه ، بازسازی ساختمان می باشد ، در این حالت می توان دکوراسیون منزل را آنطور که همه خانواده دوست دارند طراحی شود.

/ / بلاگ