طراحی محوطه

طراحی محوطه در واقع به طراحی حیاط مسکونی و یا محیط هایی مانند محوطه باغ و ساختمان های مسکونی گفته می شود ، طراحی محوطه مربوط به طراحی فضای سبز و یاباغ نیز می باشد که می تواند به محیط اطراف ساختمان حس تازگی و آرامش بخشی اضافه کند.

از آنجا که ساختمان های شهری محدودیت زیادی در داشتن فضای سبز و دنج دارند پس با ساخت روف گاردن و فضای سبز می توان تا حد زیادی کیفیت محل زندگی را افزایش داد.

خدمات طراحی محوطه

اگر فضای کافی برای طراحی محوطه دارید پس می توان با مواردی مانند جدول کشی ، محل راه رفتن ، بام سبز ، آلاچیق و سایه بان ، تراس و دیوار سبز ، فلاورباکس ، آبنا ، چمن مصنوعی و طبیعی ، سنگ فرش و نورپردازی را در محل ایجاد و محل مناسبی را برای تفریح امن در کنار خانواده فراهم کرد.

آبنما

طراحی محوطه در ویلا

امروزه به دلیل تغییرات آب و هوایی و همچنین دسترسی سریع و راحت به شهرهای شمالی کشور ایران ،این فرصت را فراهم آورده با خرید ویلا ، روزهای آخر هفته دلنشینی را در طبیعت و دریا در کنار خانواده سپری کنید ، در هر حال امکان آب و هوایی خوب شمال کشور باعث شده کاشت و یا نگهداری از انواع گیاهان در حیاط ویلا فراهم شود ، از این رو در هنگام طراحی ویلا ما طراحی محوطه را نیز با امکان باغ مرکبات را داریم تا حداکثر استفاده را از محیط ویلا داشته باشید.

شرکت دکوراسیون داخلی بهاران با سالها تجربه در ساخت و طراحی انواع ویلا و مجتمع های مسکونی ، توان رقابتی بالایی در طراحی و اجرای پروژه ای خاص را با تکیه بر نیروی حرفه ای و متخصص را داراست.

ما همواره اجرای پروژه را با دو معیار حداکثری استاندارد و کیفیت متریال می سنجیم و رضایت کارفرمایان محترم را ملاک کار خود قرار داده ایم.

/ / بلاگ