دکوراسیون منزل یک تفاوت عمده با دیگر طراحی های دکوراسیون دارد ، و آن این است که در دکوراسیون منزل باید دقت کرد چیز اشتباهی در کار طراحی وجود نداشته باشد چون بیشترین وقت مردم در منزل خود سپری می شود ، به طور مثال در طراحی اتاق ناهار خوری که یک فضای بسیار مهم در هر ویلا یا خانه است و جایی است که خانواده یا مهمانان در ساعتهای غذا خوردن وقت زیادی در آن مگذرانند باید موقعیت هر یک از اقلام مانند چیدمان دکوراسیون، صندلی ها، دیوارها، لوازم تزئینی و انتخاب رنگ دقت زیادی انجام شود.

طراحان در طراحی داخلی بهاران بر این باورند که دکوراسیون منزل شما باید طوری انجام شود تا از فشارهای ناشی از استرس کار و شلوغی بیرون جلوگیری کند.

به طور مثال طراحی داخلی اتاق خواب می تواند یک کار دشوار باشد زیرا این منطقه شخصی است و نیاز به توجه بسیار زیادی دارد.

برای اینکه این روند برای شما راحت تر شود، ما در طراحی داخلی بهاران با دقت زیاد سعی می کنیم تا ایده های هنری و خارق العاده ای برای اتاق غذاخوری شما ارائه کنیم. طرح های داخلی ناهار خوری ما با ظرافت آن مشهور است.

طراحی اتاق ناهارخوری ما ظاهر منحصر به فردی به خانه شما خواهد داد. تخصص ما دکوراسیون منزل لوکس، طراحی سالن غذاخوری مدرن یا مانند دکوراسیون رستوران های کلاسیک، اتاق های ناهار خوری معروف می باشد.

طراحی اتاق کودک در دکوراسیون منزل

در طراحی اتاق خواب کودک، نکات خاص زیادی وجود دارد که ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید، از قبیل انتخاب رنگ، دکور کودکانه، سبک تخت، مبلمان مخصوص کودک ، گوشه بازی، تنظیم قفسه کتاب و خیلی چیزهای دیگر ؛ کودکان همیشه نیاز به یک فضای جذاب، رنگی و دوست داشتنی دارند. در دکوراسیون داخلی بهاران طراحان به سختی کار می کنند تا شما را با آخرین ایده ها ، برای اتاق خواب فرزندتان آشنا کنند. ایده های خلاق، راحتی و سرگرم کننده باعث ایجاد روحیه بهتر در کودکان می شود.

برای ایده های تعاملی، شیک و زیبا برای اتاق خواب کودکان، نگاهی به گالری شگفت انگیز ما بیندازید ، اگر شما علاقه مند به طراحی اتاق منحصر به فرد برای کودک خود هستید، فقط با ما به صورت رایگان مشورت کنید.

طراحی حمام در دکوراسیون منزل

حمام، چه کوچک و چه بزرگ، همیشه باید به خوبی در نظر گرفته شود و در هر خانه ای مورد توجه قرار بگیرد. طراحی حمام نه تنها باید زیبا باشد، بلکه فضای مورد استفاده باید به طور موثر مورد استفاده قرار گیرد و همچنین باید به طور کاربردی در خدمت ساکنین باشد.

همیشه باید طراحی های حمام با کیفیت بالا را برای هر اتاق در نظر بگیرید. انتخاب طرح ها، مخصوصا برای حمام های کوچک، ممکن است برای هر کسی دشوار باشد؛ بنابراین ما همیشه برای کمک به شما اینجا هستیم.

ما بهترین طرح های حمام را ارائه می دهیم که در عین حال نه تنها لوکس، بلکه راحت هم هستند. از طرح های کلاسیک گرفته تا مدرن ، ما همه را طراحی می کنیم.

طراحی آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان مرکز خانه، یک فضای تمام عیار است ، از این رو طراحی داخلی آشپزخانه باید عاقلانه انتخاب شود. این فضا فقط محل تهیه و پخت غذا نیست بلکه برای مهمانان سرگرم کننده و می تواند محل غذا خوردن خانواده نیز باشد زیرا منطقه ناهار خوری در کنار یا شاید در داخل آن قرار دارد.

طراحی آشپزخانه در دکوراسیون منزل باید منحصر به فرد و شگفت انگیز باشد.

طراحی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق خواب

همه ما زندگی پر مشغله داریم، زمانی برای خانواده، دوستان و کارمان ؛ از این رو اتاق خواب ما اغلب جایی است که ما به آرامش می رسیم و از استرس های زندگی روزمره فرار می کنیم. انتخاب طراحی داخلی اتاق خواب عاقلانه بسیار مهم است، زیرا جایی است که برای رفتن به حالت آرامش و احساس آسودگی قرار میگیریم.