دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری در شرکت بهاران کاملا جایگاه ویژه ای دارد و طراحان ما می دانند دکوراسیون اداری باید با دقت با "هویت" نام تجاری شرکت شما و دیگر استراتژی شرکت شما هماهنگ باشد.

چگونه می توان طراحی داخلی دکوراسیون اداری را برای جذب بیشتر مشتری در کسب و کار به کار گرفت؟ انسان و طراحی داخلی به یکدیگر متصل هستند. طراحی داخلی منحصر به فرد می تواند بر رفتار انسان تاثیر بگذارد.

یک دکوراسیون اداری خوب باید فضای مناسب برای نیروی کار شما فراهم و بهینه سازی کند. همچنین هماهنگ با اهداف تجاری و استراتژیک شرکت شما باشد.

ما سالها در حال طراحی دکوراسیون اداری هستیم ؛ تیم ما دارای تجربه، دانش لازم برای ایجاد مکانهای پیشرفته، کارآمد و مقرون به صرفه است.

تیم مشاوره و طراحی پس از بررسی فضا ، نظرات کارفرمایان محترم ، یک مدل سه بعدی از محل کار آینده شما مانند پذیرش، اتاق کنفرانس، مناطق کارگاه و غیره ایجاد می کنیم.

تیم ما در زمینه طراحی و معماری Autocad، Sketch-Up، 3D Max و سایر برنامه های کاربردی استاندارد جهانی در زمینه طراحی و معماری توانایی دارد.

آنطور که به نظر میرسد ، دکوراسیون اداری در ایران وارد مرحله تازه ای شده است ، شواهد نشان میدهد در هنگام پرزنت مشتری فضای داخلی و نحوه چیدمان در در دکوراسیون اداری تاثیر بسزایی در روحیه ارباب رجوع و کارمندان دارد.

همانطور که مستحضر هستید ، افراد حاضر در محل کار تقریبا بیشترین زمان خود را در محل کار سپری می کنند و این یعنی تقریبا 60 درصد عمر خود را در محل کار خود هستند ، پس ایجاد و چیدمان یک فضای دلچسب برای کارمندان می تواند روحیه کاری و رفتاری آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

طراحی میز ، صندلی و کمد های اختصاصی

انتخاب میز ، صندلی و کمد های مناسب اداری و یا حتی هماهنگ با رنگ سازمانی و برندینگ نیز می تواند نوعی تعهد و یکپارچگی را برای مشتریان و کارمندات تداعی کند.

تصور کنید میز، صندلی و کمدهای مورد استفاده در شرکت و اداره شما مطابق سلیقه و المان های برند شما طراحی و تولید شده باشند.

ایجاد محیط های خاص در طراحی داخلی اداری

طراحی فضاهایی برای استراحت و در واقع ریکاوری کارمندان می تواند تا حد زیادی از خشکی و فضای کاری سخت بکاهد ، مکان هایی مانند آشپزخانه و مبلمان راحتی را ما در پروسه دکوراسیون اداری پیش بینی و در اجرای آن تلاش ویژه ای می کنیم.

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی اداری بالا بردن کارایی فضای اداری و همچنین افزایش راندمان کارمندان در شرکت می باشد؛ پس طراحی و اجرای یک آشپزخانه کامل که فضای کافی برای نشست های دوستانه کارمندان را دارا باشد یک امتیاز به حساب می آید.

پارتیشن بندی حرفه ای

جدای از انتخاب رنگ مناسب و با هارمونی ، انتخاب و اجرای یک پارتیشن بندی مناسب ، جهت افزایش کارایی فضا و همچنین ایجاد فضاهایی اختصاصی و حریم مانند می تواند برای کارمندان و کلا اداره نظم و مسئولیت بیافریند.

ما در طراحی دکوراسیون اداری از رنگ ها و پتانسیل متریال های اصیل استفاده می کنیم تا فضایی محکم و اصیل ایجاد کنیم.

طراحی و ساخت میز مدیر که مهمترین قسمت هر اداره و شرکتی می باشد با حساسیت بالا و خاص انجام می شود.

از آنجا که جلسات شرکت نیز در اتاقی مجزا انجام می شود ، پس انتخاب یک میز کنفرانس خاص و با کیفیت می تواند عظمت و اعتبار شرکت را دو چندان کند.

طراحی دکوراسیون اداری فضای کوچک

قطعا در شهر های کلان مانند تهران بزرگ ، اکثر فضا های اداری در متراژ های کوچک هستند و این به تنهایی میزان اجرا را با چالش روبرو می کند ، اما نگران نباشید ما در طراحی دکوراسیون داخلی بهاران با تجربه کافی و اشراف کامل به این مسئله مهم اقدام به جایگذاری و طراحی فضای اداری خواهیم کرد.

TOP