سبک های دکوراسیون داخلی

سبک های دکوراسیون داخلی در اغلب مناطق دارای چینش به خصوص خود بودند که البته امروز هم در سبک های مختلف از آن ها الهام گرفته می شود و می توان اثرات آن را به وضوح مشاهده نمود.

از جمله این سبک ها می توان به سبک دکوراسیون داخلی یونانی ، خاورمیانه ای ، شرق دور و… اشاره نمود ؛ که البته تمام این سبک ها توسط گروه طراحی داخلی بهاران به بهترین شیوه قابل اجرا می باشد.

هر سبک بازتابی از سبک زندگی ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم یک منطقه است که برای افراد دیگر بسیار جالب توجه است چرا که حس نزدیکی با مردم آن منطقه را برای آن ها ایجاد می کند و از این رو می باشد که هتل های گردشگری و دهکده های گردشگری سبک های مردم یک منطقه را در طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی هتل خود در اولویت قرار می دهند.

باید دکوراسیون داخلی را به عنوان حرفه و اصول محصول عصر صنعتی دانست ، البته از زمان های بسیار دور تر همچنان دکوراسیون ساختمان صورت می گرفت اما باید گفت که بعد از صنعتی شدن جهان این امر به عنوان یک شغل وارد جامعه شد و تا اکنون هم می توان آن را یکی از پر رونق ترین شغل ها و البته ماهرانه ترین آن ها دانست.

طراحی دکوراسیون داخلی

سبک های دکوراسیون داخلی در مصر باستان

در اواخر سال ۱۹۲۲ بود که پروفسور هاوارد کارتر با باز کردن مقبره توت آنخ آمون در مصر و مشاهده نحوه چینش و آراستن هدایای موجود در مقبره پی به سبک دکوراسیون مصری ها برد و از آن زمان تحقیقات جدی تری بر روی انواع سبک های دکوراسیون داخلی غیر مدرن صورت گرفت و کم کم سبک های دکوراسیون خاورمیانه ای و یونانی هم وارد چرخه زندگی مردم شدند.

البته باید این موضوع را همواره در نظر داشت که از گذشته بسیار دور افراد ثروتمند همچنان به آراستن خانه های خود به سبک اشرافی علاقه مند بودند به طوری که نقل است که پادشاهان مصر اغلب وسایل خانه شان را به سبک طلا و با رنگ زرد می آراستند از جمله پرده های زرد و مبلمان ها و رنگ های زرد دیوار و… همگی به رنگ طلا نزدیک بود.

این سبک و سایر سبک های اشرافی امروزه بسیار مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است و چنانچه شما هم تمایل دارید تا دکوراسیون منزل خود را با یکی از این سبک ها طراحی کنید می توانید با گروه بهاران تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان را به گروه بهاران واگذار کنید تا شگفت زده شوید …!

/ / بلاگ