بازسازی هتل

بازسازی هتل شاید اولین گام برای بهبود رزرو و افزایش فروش باشد ، از این جهت که امروزه مردم با توجه به رقابتی که در میان هتل های لوکس وجود دارد ، انتخاب می کنند که کدام هتل را برای اقامت خود برگزینند.

حس زیبایی شناختی مردم باز تر شده و قطعا در معیار های انتخابی خود هتل های زیبا و نو را بیشتر می پسندند ، در واقع با بازسازی هتل می توان همگام با هتل های جدید ، لوکس بودن را تجربه و همچنین حس رضایت را در مهمانان هتل به وجود آورید.

این تصور که هتل قدیمی نمی تواند مدرن باشد و یا باید از ابتدا دوباره بنا را نیز بسازید اشتباه است ، هزینه های سرسام آور ساخت و اجرای هتل به شدت کمر شکن و در این برهه زمانی تقریبا دور از منطق اقتصادی است ، از این رو بازسازی هتل می تواند ضمن کاهش هزینه های نوسازی از ابتدا ظاهر مدرن و لوکس را به ارمقان بیاورد.

در پروسه بازسازی هتل می توان تمامی سیستم های گرمایشی و سرمایشی را بازسازی و یا به یک سیستم یکپارچه و کم مصرف تغییر داد ، قطعا هتل های قدیمی قبل از بازسازی مشکلات و کاستی هایی دارند که با مهندسین معماری و طراحی دکوراسیون بهاران می توانید این مشکلات را برطرف و ایده های جدید را در طراحی و باطسازی هتل پیاده سازی کنید.

با توجه به تغییر الگو های زندگی مردم ، اکثریت سن جوان جامعه و سلیقه های متفاوت بازسازی هتل باید به گونه ای باشد که توقعات آن ها را برآورده کند.

ما دلایل محکمی داریم که شما باید همین امروز کار بازسازی هتل خود را شروع کنید:

پاکیزه بودن و نو شدن در بازسازی هتل

وقتی صحبت از هتل می شود ، مردم انتظار دارند بهداشت و زیبایی هتل حس آرامش و لوکس بودن را منتقل کند ، قطعا یک هتل تمیز و مرتب همچنین نو ، هم مشتریان قدیمی و هم مشتریان جدید را راضی می کند.

هزینه ای نگهداری هتل

هتل های قدیمی دیگر استهلاک بالایی دارند ، هزینه های نگهداری هتل های قدیمی به شدت بالاست و با توجه پیشرفت تکنولوژی می توان خیلی از دستگاه های داخل هتل اعم از سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، سیستم های کنترل مصرف و همچنین تاسیسات هتل را در پروسه بازسازی تعویض و تغییر داد.

با بازسازی ساختمان هتل حتی می توان مقاوم سازی و هزینه های نگهداری را کاهش داد.

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل توسط بهاران در میان بهترین طراحان داخلی در ایران شناخته شده است ، ما در هنگام دکوراسیون داخلی هتل و یا بازسازی هتل تمام استراتژی بازاریابی موفق را اعمال می کنیم که می تواند پروژه شما را در یک کسب و کار واقعی پرورش دهد. ما طرحی های داخلی هتل های فوق العاده ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم و به بهترین وجه به آنها خدمت می کنیم.

طراحان داخلی هتل هوشمند ما برای کمک به شما در افزایش موفقیت شما با انتخاب مناسب ترین و جذاب ترین طراحی برای هتل شما، می کوشد یک سرویس مشاوره کامل را در رابطه با بهترین متریال های روز و مدرن و آخرین راه حل های اجرایی ارائه کند. طرح های ما قابل توجه و لوکس هستند و به شما کمک می کنند تا اهداف خود را به بالاترین سطح برسانید.

TOP