بازسازی اداری

بازسازی اداری خدمتی دیگر از گروه طرح و ایده بهاران که توانسته جایگاه ویژه ای در میان مشتریان ما داشته باشد ؛ قطعا این کار یکی از مهمترین تصمیماتی است که توسط شرکت ها و سازمان ها جهت بهبود عملکرد و کارایی محل فعالیت خود میگیرند و باعث افزایش رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان خود می شوند.

دکوراسیون داخلی گذشته از بحث زیبایی و تازگی در بازسازی اداری ، باید به این نکته نیز توجه کرد که یکی از مهمترین مزایای بازسازی اداری طراحی داخلی و پیشبینی مجدد فضای مورد استفاده جهت بالا بردن کارایی فضای اداری می باشد ، که البته با بازسازی ساختمان می توان تمامی مشکلات فرسودگی و خرابی ساختمان نیز گرفته شود.

شرکت ها و سازمان ها به دلیل رشد و پیشرفت قطعا به فضای باز تر و کاربری تر نیاز دارند ، فضای قبلی با توجه به میزان کارمنان و نیاز های زمان قبل خود برنامه ریزی و ساخته شده اند ، اما با گذشت زمان و  تغییر کاربری و همچنین پیشرفت شرکت دیگر کاربرد قبل را ندارند و بهتر است در اولین فرصت بازسازی اداری را برای بهبود کارایی فضا انجام دهید.

تیم بازسازی اداری شرکت طرح و ایده بهاران با بهره مندی از متخصصین در طراحی معماری می توانند شما را در انتخاب بهترین چیدمان اداری و ایجاد فضایی کاری مفید به شما مشاوره دهند.

بازسازی اداری با تغییر و بازسازی کف

از آنجا که به دلیل رفت و آمد بیشتر مراجعه کنندگان نسبت به محل های دیگر مثل منزل ، در معرض آسیب بیشتری قرار داد ، از این رو با بازسازی کف ادرات و شرکت ها تغییر چشمگیری در فضای مکان ها شاهد خواهیم بود.

بازسازی دیوار در بازسازی اداری

بیشترین توجه را دیوار های یک اداره و شرکت به خود جلب می کند ، معمولا دیوار های اداری به مرور زمان دچار کدری و صدمه خواهند شد ، صدماتی مثل تکیه صندلی و خرابی به وجود آمده به علت تغییر دکوراسیون چیدمان اداری

در بازسازی اداری می توان بیشترین عملیات را روی دیوار ها انجام داد ، به طور مثال اگر قصد دارید برند خاصی از محصولات و خدمات خود را در محیط اداری خود ادقام کنید و دکوراسیون تجاری نیز نیاز دارید همچنین استفاده از متریال دکوراتیو همچون کناف یا گچبری اگر قرار است طرحی کلاسیک باشد و اگر قصد مدرن جلوه دادن فضا است ، استفاده از کناف و نورپردازی در دیوار ها می توان بازسازی اداری عالی انجام داد.

در هر حال پوشش دیوار را نسبت به محل استفاده انتخاب کنید ، مثلا اگر محل مورد نظر رطوبت دارد و نیاز به شستشو می باشد مانند مطب های پزشکی از دیوار پوش های قابل شستشو استفاده کنید.

با این حال می توان چند پوشش را برای دیوار های سالن و اتاق مدریت انتخاب کرد تا تنوع و زیبایی بیشتری در بازسازی اداری شاهد باشیم.